Hizmetlerimizi etkileyebilecek uyarıları görüntüleyiniz.
İstanbul Eşya Depolama
İstanbul Parça Eşya Depolama
Parça Eşya Depolama 400₺
img Hızlı Nakliye
img Takvim boşluğu
img İndirimli Nakliye
img Alan(10m²)

İstanbul Parça Eşya Depolama

İstanbul'da eşya depolamak ve ya Parça Eşyanızı depolamak için bizimle iletişime geçin, geçirmiş olduğumuz iş tecrübesi ve sahip olduğumuz özveri sayesinde eşyalarınızı ambalajlayıp depolarımızda siz ne zaman isterseniz o zaman çıkarıyoruz fiyatlar ile bilgi almak için tıklayınız.

Bir depolama deneyimi yaşamamış olanlar için parça eşya depolama İstanbul'da nerede olursanız olun bütçenize dair planlama ile eşyalarınızı depoluyoruz, Eşyalarınızı özenle sarıp ambalajlayıp güvenli ve korunaklı depolarımızda yoğun gözetim altında tutuyoruz, Eşya taşınma zamanı geldiğinde bu işlem dikkat gerektirecek bir özenle, özel depo ambalajlamaları ile eşyalarınızın Onka Depolama teminatında güvende.

İstanbul Anadolu yakası depolama

Anadolu yakasında başta Ataşehir, Göztepe, Beykoz ve Maltepe olmak üzere çeşitli bölgelerden de eşyalarınızı gelip depomuzda naklettiyoruz eşyanız ne olursa olsun ona göre bir ambalajlama şekli ile özenle korumaktayız.

İstanbul Avrupa Yakası Parça Eşya Depolama

Aynı zamanda'da İstanbulun bir diğer yakası olan Avrupa yakasında da aynı şekilde başta Beşiktaş, Şişli, Sarıyer, Bakırköy ve Bahçeşehir olmak üzere parça başı eşyalarınızı alıp gerekli sayım ve listelemeleri yaptıktan sonra eşyalarınızı önce taşıyoruz daha sonra depolama yerlerine naklettiyoruz. #İştebukadar.

İstanbul Parça Eşya Depolama Fiyatları

Parça eşya depolama fiyatları kesintisiz aynıdır bu fiyat 400₺dir ve aylık plandır parça eşya depolama bir oda eşya tabiri yalnız nakliye fiyatları eklemeli olacaktır nakliye fiyatları bazı bölgelerde sabittir Ataşehir ve Göztepe'de diğer bölgeler'de ise nakliye ücretli ufak çaplı oynamalarla getirebilir Nakliye seçimi tamamen size aittir ister bizimle beraber çalışan nakliye firmaları ister sizin güvendğiniz bu konuda firma ensekliği mevcuttur.

Eşyaları nasıl ambalajlıyoruz?

Eşyalarınızı yani parsiyel olarak sizin seçtiğiniz eşyalarınızı kendi yöntemlerimizle sarıyoruz, hiç bir yerde hemen hemen görmediğiniz eski adıyla elleçleme sistemiyle sarıyoruz böylece eşyalarınızı tüm olumsuz etkenlerden %90'a kadar koruyoruz geriye kalan %10 bizim tecrübemiz ve emanete duygumuz sadakatimizdir.

istambul parça eşya depolama

Bu tür ambalajlarla eşyalarınızın kapalı kutu gibi sargılı dışardan görümez bir şekilde sarıyor ve hemen depolama işlemlerine geçiyoruz.

İstanbul parça depolama nakliye ücretleri

İstanbul parça eşya depolama nakliye ücretlerini en uygun bir şekilde düzenledik Parça Eşyalarınızı Depolayacağınız bölgemiz İstanbul, Ataşehir bölgesinde koruyoruz diledğiniz zaman çıkarabileceğiniz uygun fiyatlı esnek ödemeli birden fazla ödeme seçenekleri ile önce hizmet sonra ücret anlayışını tekrar tekrar yineliyoruz.

İstanbul Parça Eşya Taşıma Depolama Ücretleri:

İstanbul parça depolama nakliye ücretleri
img
WhatsApp'dan bizimle konuşun

Eşya resim göndererek fiyat bilgisini alın tamamen firma temsilcileri ile!

w Firma temsilcisi ile sohbet ekranı için buraya tıklayın.