Hizmetlerimizi etkileyebilecek uyarıları görüntüleyiniz.
İstanbul Eşya Depolama

İstanbul Avrupa

Nerede İstanbul Bahçeşehir
Ücretli Nakliye bahcesehir esya depolama

Bahçeşehir Eşya Depolama

Bahçeşehir Eşya Depolama

Bahçeşehir Eşya Depolama Sizlere en iyi fiyat güvencesi vermektedir Onka Depolama yıllardır hizmet vermektedir, sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız yılların verdiği birikim ve evden eve nakliyat ile tecrübeli depo amirleri uygun fiyatlandırma indirimler gibi bütçeyi zorlamadan verdiğimiz katkı sektöre olumlu yasımaktadır.

Bahçeşehir Eşya Depolama Fiyatları

Bahçeşehir Eşya Depolama Fiyatları Evden Eve Nakiyat, Parça Eşya Taşıma, Ofis eşyası ve özel eşya depolama gibi çeşitli eşya depolama kategorileri ile size uygun hizmeti getirmektedir güncel fiyat listesi için tıklayınız.

Bahçeşehir Eşya Depolama Nakliye Hizmeti

Bahçeşehir Eşya Depolama Nakliye Hizmeti ise yine tam kapasite hizmet veren firmamızın için bağlı olduğumuz nakliye şirketleri ile birlikte çalışma şartıyla %40 indirim fırsatı ile beraber bütçede hafiflik getirmekteyiz Nakliye tarafımızca yönlendirilmekte olup, eşyalarınızın sargı ambalaj, monte ve demonte işlemleri tammalandıktan sonra Depolanmak üzere tarafmızca ulaşır anahtar size firma temcilcimizin ayarladığı kafes sistemiyle kilitler ve size ulaştırır.

Bahçeşehir Parça Eşya Taşıma

Bahçeşehir Parça Eşya Taşımacılığı yapan firmamız çok yönlü hizmet etmekte tek bir çatı anlayışı ile Nakliye faaliyetlerini sürdürmektedir Merkez Ofis Kadıköy/Göztepede bulunan Ataşehir ve Pendikte yerleşke şubelerimizden Türkiyenin dört bir yanına nakliye hizmeti vermekteyiz.

Eşya depolama nedir

Eşya depolama fazla olan veya benzeri durumdaki eşyalarınızı tarafımızca teslim alınıp uygun görüldüğü zaman tekrar sizin verdiğiniz adrese bizim tarafımızdan yüklenir, eşyalarınız sökülür ve ambalajlanarak nakliye şirketimizce yüklenir.

ambalajlama ve paketleme depolama

EŞYALARINIZI KORUR

Çeşitli depolamalarda sizi ve eşyanızı korur

Sağlam Eşya Paketleme ile bir sonraki varılan yere kadar Eşyalarınızı koruyoruz, Sağlam paket ve ambalajlama ile birlikte taşınacak eşyalarınızın güvenliği için Eşya Paketleme ve Ambalajlama hizmetini sunarız.

Eşya Paketlemede kullandığımız ambalaj kalitesi ömürlük eşya depolamalar için üretilmiş, Mobilyalarda farklı, Beyaz Eşyalarınızda Farklı Ambalajlama yaparak Eşyaya göre ambalajlama yapmaktayız böylece olağan dışı etkenlerden Eşyanızı daha iyi bir şekilde korumaktayız.

NAKLİYE HİZMETLERİ

Depolama Araçları

22050’ye kadar lojistikle ilişkili tüm emisyonları sıfıra indirmek istiyoruz. Bu, son derece iddialı bir hedef. Lider posta ve lojistik şirketi olarak misyonumuz, insanların arasında köprü oluşturarak hayatlarını iyileştirmektir.

Fiyatlandırılın