Hizmetlerimizi etkileyebilecek uyarıları görüntüleyiniz.

İstanbul Anadolu

Nerede İstanbul Maltepe
maltepe eşya depolama uygun fiyatlı eşya depolama

Maltepe Eşya Depolama

Maltepe Eşya Depolama Sizlere en iyi fiyat güvencesi vermektedir Onka Depolama yıllardır hizmet vermektedir, sizlere en iyi hizmeti vermek için buradayız yılların verdiği birikim ve evden eve nakliyat ile tecrübeli depo amirleri uygun fiyatlandırma indirimler gibi bütçeyi zorlamadan verdiğimiz katkı sektöre olumlu yasımaktadır.

Güncel Fiyat listesi (2023) için tıklayınız ya da irtibat numaralarımızdan arayın 0554 958 55 33

Eşyalarınızı maltepeye yakın olan kayışdağı mahallesinde iyi bir tesistalı bir şekilde korumaktayız sargı ve ambalaj ve kurulum sökülüm işlemleri bittikten sonra eşyalarınızı vidaları ile birlikte ve ambalajlarını çıkarmadan depolattıyoruz, bu sayede yaşam alanınıza 1 oda kadar yer açarak size fazlalık gibi gelen eşyalarınızı şirketmiz refakatında teslim alıyoruz, aylık kiralamalar çok ucuz olmakla bu hizmeti aldığınıza çok sevineceksiniz detaylar için 0554 958 55 33 hatlı telefonla numaramızdan bizlere ulaşabilir neler yapacağımıza dair bilgi alabilirisiniz.

Maltepe Eşya Depolama Fiyatları Önemli Detayları

Maltepe eşya depolama'da fiyatlar daha detaylı olarak bu makale yer veriyoruz nasıl mı?

Özellikle parça eşya depolamada fiyat farkı şöyle olmaktadır, 20 koli eşyanız var ve bunu depolatmak istiyorsunuz öyle mi? 20+10 şeklinde limitörlü fiyat verebiliyoruz yani şöyle olmaktadır 20 ve fazla 10 koliniz var bu da fiyat farkını etkilememektedir, fakat eşya depolama'da fiyat indirimi sadece 6 ve 12 aylık sözleşmelerde geçerlidir.

Keskin fiyat vermek 2023 Türkiye yılında pek zor ama firmamız yine de %90' yakalayarak müşterilerimize kuşkuya izin vermiyoruz, Depolama fiyat politikası her yerde geçerli olmuyor maalesef.

Maltepe Eşya Depolama Fiyatları

Maltepe Eşya Depolama Fiyatları Evden Eve Nakiyat, Parça Eşya Taşıma, Ofis eşyası ve özel eşya depolama gibi çeşitli eşya depolama kategorileri ile size uygun hizmeti getirmektedir güncel fiyat listesi için tıklayınız.

Maltepe Depolama Kampanyalı (1+1 ev eşyası)Depolama ücretleri

Onka Depolama ücretleri tablosu sadece aylık verileri inceler ilk ay sadece 600₺, ancak en iyi fiyat için Rezervasyon yaptırmanızı şiddetle tavsiye ederiz.
+20 koli için 200₺ fiyat farkla ek fiyat miktarı oluşmaktadır.
Süre
1.ay 2.ay 3.ay
Oda Sayısına Ek
Fiyat (1 Ocak 2023'den itibaren geçerlidir)
600.00₺ 1.600₺'den başlayan fiyatlarla 1.600₺'den başlayan fiyatlarla
600,00₺

Maltepe Eşya Depolama Nakliye Hizmeti

Maltepe Eşya Depolama Nakliye Hizmeti ise yine tam kapasite hizmet veren firmamızın için bağlı olduğumuz nakliye şirketleri ile birlikte çalışma şartıyla %40 indirim fırsatı ile beraber bütçede hafiflik getirmekteyiz Nakliye tarafımızca yönlendirilmekte olup, eşyalarınızın sargı ambalaj, monte ve demonte işlemleri tammalandıktan sonra Depolanmak üzere tarafmızca ulaşır anahtar size firma temcilcimizin ayarladığı kafes sistemiyle kilitler ve size ulaştırır.

Maltepe'de eşya depolatmak eşyalarınızı güvenilir bir şirkete teslim etmek mi istiyorsunuz? o zaman bizimle iletişime geçin, eşyalarınızı sözleşmeli ve hasar sigortası ile birlikte koruyoruz ayrıca istediğiniz zaman eşyalarınızı bizden talep ederek çıkarıyoruz, yalnız nakliye fiyatında nakliye ücreti vardır depolama fiyatınız aynı gün içinde kesilir orda tamam fakat nakliye ücreti ve eşya taşıma ücreti size eşya munasibi tarafından karşılanmaktadır.

Maltepe Ev Eşyası Depolama Hizmetlerimiz

Maltepede eşya depolamak isteyen müşterilerimiz için, müşterilerimize en yakın bölge olan Ataşehir'deki eşya depolama bölgemiz gerek yakınlığı gerekse istisnasız yani zaman gerektirmeden tahütsüz eşya çıkarma hakkına sahiptiler.

Bunun yanında eşyalarınızı geçiçi süreli istediğiniz zamanda depolarımızdan çıkabilirisiniz, eşyalarınız depolarımızda korunaklı ve güvenli bir şekilde korunacaktır.

İletişim Sayfasından bizlere ulaşarak eşya detayı hakkında bilgi verebilirsiniz Maltepede eşya depolamak istiyorsanız sayfamızda hizmetler ve Fiyatlandırma sayfamıza göz atarak karar verebilirsiniz.

Maltepe Parça Eşya Taşıma

Maltepe Parça Eşya Taşımacılığı yapan firmamız çok yönlü hizmet etmekte tek bir çatı anlayışı ile Nakliye faaliyetlerini sürdürmektedir Merkez Ofis Kadıköy/Göztepede bulunan Ataşehir ve Pendikte yerleşke şubelerimizden Türkiyenin dört bir yanına nakliye hizmeti vermekteyiz.

Maltepe parça eşya taşıma ile ilgili nakliye hizmeti almak istiyorsanız beraber çalıştığımız nakliye firması olan Emek Taşımacılık sayfasına göz atınız.

ambalajlama ve paketleme depolama

EŞYALARINIZI KORUR

Çeşitli depolamalarda sizi ve eşyanızı korur

Sağlam Eşya Paketleme ile bir sonraki varılan yere kadar Eşyalarınızı koruyoruz, Sağlam paket ve ambalajlama ile birlikte taşınacak eşyalarınızın güvenliği için Eşya Paketleme ve Ambalajlama hizmetini sunarız.

Eşya Paketlemede kullandığımız ambalaj kalitesi ömürlük eşya depolamalar için üretilmiş, Mobilyalarda farklı, Beyaz Eşyalarınızda Farklı Ambalajlama yaparak Eşyaya göre ambalajlama yapmaktayız böylece olağan dışı etkenlerden Eşyanızı daha iyi bir şekilde korumaktayız.

NAKLİYE HİZMETLERİ

Depolama Araçları

Maltepe ev eşyası depolamada kullandığımız şehre uygun donanımlı araçlar ile eşyalarınızı istediğiniz süre boyunca uzatabilir, sadece bir sefere ek malzeme ücreti ile korunaklı su geçirmeyen depolarımızda eşyalarınızı 7/24 ziyaret edebilir, gidişat ile ilgili bilgi verebilirsiniz.

Etiketler: Maltepe Eşya Depolama Maltepe'de Eşya Depolama Maltepe Eşya Depolama firması Maltepe Eşya Depolama Fiyatları Maltepe Eşya Depolamanma yeri nakliyesi Maltepe Eşya Depolama ŞikayetMaltepe Eşya Depolama Armut Maltepede Eşya Depolama şirketleri İstanbul Maltepe Eşya Depolama Maltepe'de uygun depolama fiyatları Maltepe Depolama Nakliye