Hizmetlerimizi etkileyebilecek uyarıları görüntüleyiniz.
İstanbul Eşya Depolama
img Hızlı Nakliye
img Takvim boşluğu
img İndirimli Nakliye
img Alan(10m²)
istanbul eşya depolama uygun fiyatlı eşya depolama
Fiyatlandırma
fiyat bilgisi web site logosu
1+1 Eşya Depolama 10m3
Maximum 30 koli için 1+1 Eşyalarınızı depoluyoruz, Avize ve klima için +120₺ fiyat farkı vardır.
1600,00/ay
12 aylık depolama kiralamada %30 indirim
fiyat bilgisi web site logosu
2+1 Eşya Depolama 20m3
Maximum 50 koli için 2+1 Eşyalarınızı depoluyoruz, Avize ve klima için +120₺ fiyat farkı vardır.
1800,00/ay
12 aylık depolama kiralamada %15 indirim
fiyat bilgisi web site logosu
3+1 Eşya Depolama 30m3
Maximum 70 koli için 3+1 Eşyalarınızı depoluyoruz, Avize ve klima için +120₺ fiyat farkı vardır.
1900,00/ay
12 aylık depolama kiralamada %15 indirim

İstanbul Eşya Depolama

İstanbul'da eşya depolamak ve ya Parça Eşyanızı depolamak için bizimle iletişime geçin, geçirmiş olduğumuz iş tecrübesi ve sahip olduğumuz özveri sayesinde eşyalarınızı ambalajlayıp depolarımızda siz ne zaman isterseniz o zaman çıkarıyoruz fiyatlar ile bilgi almak için tıklayınız.

Bir depolama deneyimi yaşamamış olanlar için parça eşya depolama İstanbul'da nerede olursanız olun bütçenize dair planlama ile eşyalarınızı depoluyoruz, Eşyalarınızı özenle sarıp ambalajlayıp güvenli ve korunaklı depolarımızda yoğun gözetim altında tutuyoruz, Eşya taşınma zamanı geldiğinde bu işlem dikkat gerektirecek bir özenle, özel depo ambalajlamaları ile eşyalarınızın Onka Depolama teminatında güvende.

Eşya depolama'da eşyalarınızın bir kısmınıda depolarımızda belirli günlerde çıkarabilir, fakat üste ekleyemezsiniz. Fiyat politikası gereğince çıkarılan eşyaların genel toplamda depolama fiyatında artış veya yükselme olmaz depolama tahhahüt süresi bitince nakliye fiyatında indirim gözetilmektedir, böylece eşyalarınızın depolardan eksiksik ve tam liste halinde çıkması planlanmıştır.

İstanbul Parça Eşya Depolama

İstanbul parça eşya depolama fiyatlandırmaları 2023 Temmuz liste fiyatlandırma verilerine göre ortalama 800 ila 1200₺ olarak ön görülmektedir, fakat eşya fiyatlandırma politikasını son zamanlarda enflasyon zamlarıyla bir çok ürün & Hizmetlerimizi korumayı başardık ve ilk ay 800₺ başlangıç fiyat kampanyası ile beraber korumayı başardık, Onka Depolama, Özellikle İstanbul ve merkez ilçelerinde rakiplerden şu konularda ileridedir, Sözleşme sonu iş bitiminde nüşteri güvencesi, ortak alan eşya korumacılığı, sabit fiyat avantajı ve son model depolama alanları ile iş birliklerini daima koruyarak Avrupa standartlarında hizmeti yakalamış ve bu standarta yoluna daima ileri gitmektedir.

İstanbul Anadolu Yakası Eşya Depolama

Anadolu yakasında başta Ataşehir, Göztepe, Beykoz ve Maltepe olmak üzere çeşitli bölgelerden de eşyalarınızı gelip depomuzda naklettiyoruz eşyanız ne olursa olsun ona göre bir ambalajlama şekli ile özenle korumaktayız.

İstanbul Eşya Depolama
ambalajlama ve paketleme depolama

İstanbul Avrupa Yakası Eşya Depolama

İstanbul eşya depolama nakliye ücretlerini en uygun bir şekilde düzenledik Parça Eşyalarınızı Depolayacağınız bölgemiz İstanbul, Ataşehir bölgesinde koruyoruz diledğiniz zaman çıkarabileceğiniz uygun fiyatlı esnek ödemeli birden fazla ödeme seçenekleri ile önce hizmet sonra ücret anlayışını tekrar tekrar yineliyoruz.

Onka Depolama Depolama Kampanyalı (1+1 ev eşyası)Depolama ücretleri

Onka Depolama ücretleri tablosu sadece aylık verileri inceler ilk ay sadece 800,00₺ dir, ancak en iyi fiyat için Rezervasyon yaptırmanızı şiddetle tavsiye ederiz.
Ev eşyası için verilen boyut miktarı 1+1 bir ev eşyası kadardır her bir oda eşya 100₺ gibi bir farkla oda sayısına ek fiyat miktarı oluşmaktadır.
Süre
1.ay 2.ay 3.ay
Oda Sayısına Ek
Fiyat (1 Ocak 2023'den itibaren geçerlidir)
800.00₺ 1.600₺'den başlayan fiyatlarla 1.600₺'den başlayan fiyatlarla
800,00₺

Ev Eşya DEPOLAMA

Nakliye, Eşya, ve depolama olmak üzere üç temel işlevi içerir. Depolar, eşyaların alınmasını, ve depoya nakledilmesini ve istenen depo merkezlerine taşınmasını kolaylaştıran merkezi bir konum olarak hareket ettikleri için işletmemizin maksimum kontrolüne sahip olmalarını sağlar. Depolarımız ayrıca işletmemize ve size ekonomik fayda sağlar, verimli depolama ve nakliye operasyonları, nakliye maliyetlerini, sizin fazla eşya maliyetleri ve daha fazlasını azaltmaya yardımcı olur, Palet ile eşyaların depolamasımın birincil avantajı, İşletmemizin depodaki maksimum alanı kullanmasını sağlayan dikey alanı artırdığı için maksimum alan kullanımıdır.

Ev eşyanız için bir depolama alanı arıyorsanız, İstanbul Ataşehir veya Pendik de depo alanı kiralamayı düşünebilirsiniz. Depolar size büyük ölçekli depolama alanı sağlayabilir - 1000 metrekareye kadar. Bu, büyük miktarda ev eşyanızı güvende tutulacağını bilerek güvende olabilirsiniz. Bununla birlikte İstanbul'da yaşayan müşterilerimizin depo yerine başka bir depo kiralama veya satın alma durumu genellikle sınırlıdır ayrıca ticari ipotek almaları fazla masraf gibi maliyetlerle karşılaşabilirler.

Eşya Depolamanın Faydaları Nedir?

Depo, büyük miktarda ev eşyası olanlar için idealdir. Üst düzey güvenlikten ek alan edinmeye kadar, Özenle geliştirdiğimiz depo sistemlerimiz sizlerin bu sıkıcı durumdan kurtarmak için inşa edildi. Aşağıda, sizlerin depolarımızı kullanmalarının en önemli nedenlerinden nasıl fayda sağladığına bir göz atıyoruz:

Konum ve Erişilebilirlik

Depolar, gereken alan miktarını karşılamak için büyük olasılıkla şehir sınırlarının dışında olacak olsa da, çoğuna ana yollardan erişilebilir. Ancak Onka Depolama İstanbul'da Anadolu yakasının merkezlerinde 2 büyük depo alanı açarak sizlere yardımcı olmaktadır, bunlar Pendik ve Ataşehir'dir Ataşehir'e avrupa otoyolundan ulaşabilir, Pendiğe ise sahil şeridinden e-5 istikametinden ulaşabilirisiniz.

Maliyet

Normal ev kiraları genellikle İstanbul'da çok pahalıdır eşyalarınızın kendiniz başına yapacağınız için ambalaj yapmadan ve daha pahalı yerlerde saklandığı zaman sizlere büyük bir dezavantaj sağlayabilir Onka depolama ise uygun ve oturmuş fiyat sistemi, sağlam depolama alt yapısı ile birlikte geliştirdiği sistem ile kendi kendine depolamanın boyutunu ve maliyetini çok daha fazla yönetebilir.

Ne depolanabilir?

Öncelikle kiralanan alanın boyutuna bağlı olarak yalnızca belirli miktarda eşya depolayabilir, depolanacak ürünler, Ev eşyaları, ev eşyalarına benzer ürünler aracınız için önemli malzemeler 150 kg geçmemek şartı ile depolarımızda yer edilebilir.

Neleri depolamıyoruz

Yanıcı maddeler

Paletle depolama

Bir palet, farklı boyutlarda ve yük kapasitesinde gelir ve 1,2 tona kadar olan ürünleri bile kolayca destekleyebilir ve işleyebilir. İhtiyaçlarına göre bir palet boyutu seçilebilir. Elle taşıma en aza indirildiğinden, ürün hasarı riskini azaltır ve sizler tamamen depolama ve taşıma süreçlerine güvenebilirsiniz.

İstanbul Eşya Depolama Fiyatları

Parça eşya depolama fiyatları kesintisiz aynıdır bu fiyat 400₺dir ve aylık plandır parça eşya depolama bir oda eşya tabiri yalnız nakliye fiyatları eklemeli olacaktır nakliye fiyatları bazı bölgelerde sabittir Ataşehir ve Göztepe'de diğer bölgeler'de ise nakliye ücretli ufak çaplı oynamalarla getirebilir Nakliye seçimi tamamen size aittir ister bizimle beraber çalışan nakliye firmaları ister sizin güvendğiniz bu konuda firma ensekliği mevcuttur.

Eşyaları nasıl ambalajlıyoruz?

Eşyalarınızı yani parsiyel olarak sizin seçtiğiniz eşyalarınızı kendi yöntemlerimizle sarıyoruz, hiç bir yerde hemen hemen görmediğiniz eski adıyla elleçleme sistemiyle sarıyoruz böylece eşyalarınızı tüm olumsuz etkenlerden %90'a kadar koruyoruz geriye kalan %10 bizim tecrübemiz ve emanete duygumuz sadakatimizdir.

istambul parça eşya depolama

Bu tür ambalajlarla eşyalarınızın kapalı kutu gibi sargılı dışardan görümez bir şekilde sarıyor ve hemen depolama işlemlerine geçiyoruz.

İstanbul parça depolama nakliye ücretleri

İstanbul eşya depolama nakliye ücretlerini en uygun bir şekilde düzenledik Parça Eşyalarınızı Depolayacağınız bölgemiz İstanbul, Ataşehir bölgesinde koruyoruz diledğiniz zaman çıkarabileceğiniz uygun fiyatlı esnek ödemeli birden fazla ödeme seçenekleri ile önce hizmet sonra ücret anlayışını tekrar tekrar yineliyoruz.

İstanbul Parça Eşya Taşıma Depolama Ücretleri:

İstanbul parça depolama nakliye ücretleri
img
WhatsApp'dan bizimle konuşun

Eşya resim göndererek fiyat bilgisini alın tamamen firma temsilcileri ile!

w Firma temsilcisi ile sohbet ekranı için buraya tıklayın.